скачати каталог

Офіційний представник

Чекаємо на ваш дзвінок:

(044) 451 46 40
скачати каталог
04.09.2020

Як за допомогою вентилятора можна значно знизити витрати на електроенергію

Як за допомогою вентилятора можна значно знизити витрати на електроенергію

                                                            ВЕНТИЛЯТОРИ НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Високоефективні вентилятори характеризуються високим рівнем продуктивності,який забезпечує оновлений дизайн вентилятора (рисунок 1). Він дозволяє створити оптимальний рух повітря, а в разі необхідності повністю його перекрити—ізоляційні заслінки, які автоматично управляються приводом вентилятора, герметично закривають його. Це мінімізує тепловтрати через вентилятор та відсутність протягів, адже у приміщення не потрапляє повітря з вулиці.

Як за допомогою вентилятора можна значно знизити витрати на електроенергію

 

Крім того,такий вентилятор має високу стійкість до перепадів напруги. У поєднанні з динамічно-мультиступінчастою системою вентиляції він дозволяє значно скоротити споживання електроенергії для виведення повітря з тваринницьких приміщень. Елементи вентилятора виконані з термопластику й нержавіючої сталі, що значно збільшує термін його експлуатації у вологому агресивному середовищі тваринницьких приміщень. Двигун прямого приводу, яким обладнаний вентилятор, знижує необхідність додаткового обслуговування та полегшує заміну запчастин через відсутність привідних ременів двигуна та лопатей. Настінний вентилятор нового покоління у робочому режимі має нижчий рівень шуму, а в разі збою електропостачання його заслінки типу «метелик» можуть управлятися системою аварійного відкриття.

Більше того, монтаж вентилятора досить простий та потребує мінімум затрат—він поставляється в зібраному вигляді, має стандартні розміри (не вимагає додаткових ремонтних робіт) та може під’єднуватися до вже наявної в приміщенні мережі електрокабелів. Завдяки цьому встановити новий вентилятор можна між партіями тварин, що, відповідно, не позначиться на виробничому циклі.

                                                                                  ЕКОНОМІЧНІСТЬ
Тестування роботи вентиляторів нового покоління у відгодівельнику на 2000 голів (місто Калі, Колумбія), обладнаному вентиляцією тунельного типу,продемонструвало,що вони значно енергоощадніші (таблиця 1)—у порівнянні зі звичайними вентиляторами споживають на 64% менше електроенергії (37,0 проти 103,4 кВт-год./рік). Оскільки вартість електроенергії при цьому сягала 0,10 євро/кВт-год., за рік вдалося зекономити 6640 євро (рисунок 2). Зважаючи на це, середній період окупності такого вентилятора складає 19 місяців.

Як за допомогою вентилятора можна значно знизити витрати на електроенергію

 

Таким чином, вентилятор нового покоління забезпечує мінімальне споживання електроенергії (річна економія може складати до 70%), високу стабільність роботи при зміні тиску, а завдяки високій стійкості матеріалів та конструкції має тривалий термін експлуатації, простий в обслуговуванні та монтажі.

Безкоштовна консультація фахівця

Завжди раді вам допомогти.
Вкажіть свій телефон і зручний час консультації, і наш менеджер вам подзвонить. ЗАЛИШИТИ ДАНІ