скачати каталог

Офіційний представник

Чекаємо на ваш дзвінок:

(044) 451 46 40
скачати каталог

Клієнти та проєкти

Чому обирають «Агроклімат»

Протягом 12 років на ринку ми обладнали і запустили в роботу 40 промислових і фермерських проектів, які функціонують до цього часу. Співпрацюємо з новаторами агросфери, датською компанією SKOV. Встановлюємо енергозберігаюче надійне обладнання, яке збільшує рентабельність бізнесу. Наші клієнти довіряють нам і радять колегам, а ми дорожимо своєю репутацією.

  • Свиноферми
  • Птахофабрики
  • Приміщення для КРС
  • Теплиці
Ось що кажуть про нас клієнти і партнери:
Володимир Тарандушка
Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "АГРОКО"

За час нашої співпраці, компанія ТОВ «Агроклімат Україна» зарекомендувала себе як надійний і відповідальний партнер. Компанія поставляла обладнання для створення оптимального мікроклімату в корівниках. Все обладнання високої якості був поставлений вчасно і в повному обсязі. А його монтаж і запуск провели швидко і якісно. Працівники компанії Агроклімат Україна не просто професіонали, а справжні майстри своєї справи. Завжди в телефонному або електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання і проконсультують по ефективному використанню обладнання для мікроклімату. У бізнесі дуже важливо мати такого постійного, дружнього, надійного партнера як компанія Агроклімат України, так як це одна зі складових успіху.

Від усього нашого колективу бажаємо компанії благополуччя, процвітання і розвитку, а Вашим колегам міцного здоров’я, сил і успіхів в нелегких трудових буднях.

 

Микола Дикун
Товариство з обмеженою відповідальністю "Стейкагро"

Наші ділові відносини з компанією ТОВ “АГРОКЛІМАТ Україна” тривають вже не перший рік. Протягом цього часу нам неодноразово вдалося переконатися у високій якості обладнання, своєчасних поставках і професіоналізмі компанії в цілому. Ми вдячні за професійні консультації та повний супровід процесу установки і налаштування обладнання. З повною упевненістю можемо стверджувати, що «АГРОКЛІМАТ Україна» – надійний і відповідальний партнер.

Бажаємо нашому партнеру багато хороших проектів і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Назарчук Василь
Сельскохозяйственное общество з ограниченной ответственностью "РОМАНІВ"

Керівництво СТзОВ “Романів” висловлює свою щиру подяку керівництву та колективу ТОВ “Агроклімат Україна” за допомогу в створенні комфортного клімату в корівниках нашого підприємства. Компанія встановила і налаштувала високоякісне обладнання для системи вентиляції та охолодження в двох корівниках. Завдяки своєчасній поставці та монтажу даного обладнання, ми не втратили надої молока влітку, і поліпшили мікроклімат в осінньо-зимовий період.

У процесі постачання і монтажу обладнання, фахівці підтвердили свій високий професійний статус і оперативність у вирішенні різних технічних питань. Всі поставки обладнання, були здійснені вчасно і в повному обсязі. Особливо слід відзначити індивідуальний підхід компанії до пошуку комфортних умов співпраці для обох сторін, високий професіоналізм менеджерів компанії, а також своєчасне сервісне обладнання. Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх відносин і сподіваємося на подальше тісне співробітництво.

Ми рекомендуємо ТОВ “Агроклімат Україна” як надійного і відповідального партнера, постачальника обладнання високої якості і його сервісного обслуговування.

 

Безкоштовна консультація фахівця Завжди раді вам допомогти.
Вкажіть свій телефон і зручний час консультації, і наш менеджер вам подзвонить. ЗАЛИШИТИ ДАНІ