скачати каталог

Офіційний представник

Чекаємо на ваш дзвінок:

(044) 451 46 40
скачати каталог
11.08.2020

Нова сітка від мух SKOV дозволяє зменшити ризик поширення бактерій на птахофабриках, що в свою чергу допомагає боротися з інфекціями

Компанія SKOV сприяє сталому та безпечному виробництву харчових продуктів, шляхом забезпечення оптимальних умов для тварин.

В даний час компанія випускає нову сітку від мух, яка покликана, зокрема, знизити ризик поширення бактерій Campylobacter. Ці бактерії є одними з найбільш поширених причин гастроентериту в світі. Основним шляхом передачі є м’ясні продукти, а також сире або забруднене молоко.

Однак споживання недовареного м’яса птиці вважається основним джерелом інфекції, і з цієї причини зменшення і ліквідація поширення Campylobacter у бройлерів є пріоритетом у вирощуванні та виробництві птиці. У боротьбі з Campylobacter, виробники птиці в усьому світі постійно вдосконалюють гігієнічну складову для захисту ферм від бактерій. У більшості випадків ці ініціативи позитивно впливають на спалаху в зимові місяці. Однак, навіть суворе дотримання всіх правил біозахисту не дозволяє знизити рівень інфекції в теплі періоди року до “зимового” рівню, що означає, що шляхи передачі Campylobacter ще не повністю виявлені.

Ця сезонна зміна спалахів Campylobacter індукувати дослідження для вивчення векторного потенціалу мух у передачі бактерій, оскільки було виявлено, що існує пряма залежність між сезонністю інфекцій у людей і бройлерів і великою кількістю мух в той же сезон. Щоб перевірити гіпотезу про те, що наплив мух збільшує передачу Campylobacter у бройлерів, група дослідників з Національного ветеринарного інституту Данії встановила захисні сітки на двадцять приміщень для бройлерів в Данії влітку 2006 року. В результаті, було виявлено значне зниження Campylobacter-позитивних бройлерів з 51,4% до 15,4% *.

Нова сітка від мух SKOV дозволяє зменшити ризик поширення бактерій на птахофабриках, що в свою чергу допомагає боротися з інфекціями

Однак ці результати охоплюють лише одне літо і тільки один сезон року. Таким чином, для забезпечення більш довгострокових результатів, нова група дослідників вирішила вивчити ефект від установки сітки в пташниках протягом цілого року шляхом проведення експертизи на основі 4-річного набору даних. Результати цих досліджень узгоджувалися з результатами, отриманими в 2006 році, оскільки виявилося, що кількість Campylobacter-позитивних бройлерів зменшилася з 41,4% до 10,3% *.

Нова сітка від мух SKOV дозволяє зменшити ризик поширення бактерій на птахофабриках, що в свою чергу допомагає боротися з інфекціями

Нова сітка для захисту від мух DA 1 200 Fly від SKOV

 

Оскільки дослідження показали, що захисні сітки істотно впливають на зниження рівня захворюваності Campylobacter серед бройлерів, важливим доповненням для існуючої системи біозахисту може стати впровадження більшої кількості мереж при будівництві приміщень для птахофабрик. Сітка для захисту від мух DA 1200 Fly від SKOV призначена для накриття отворів стінових клапанів припливу повітря в приміщенні таким чином, щоб повітря при проходженні через клапан проходив також через захисну сітку, тим самим запобігаючи потрапляння потенційно заражених мух всередину.

 

Як показали дослідження, використання сітки для захисту від мух DA 1200 є доступним і ефективним способом зменшення кількості мух, що потрапляють в приміщення, і відповідно зменшення потенційних випадків зараження Campylobacter серед бройлерів і людей в усьому світі. Тим не менше, кілька факторів можуть обмежити використання даного методу, наприклад, труднощі при установці і обслуговуванні сіток, а також потенційно негативний вплив на вентиляцію. Нова сітка для захисту від мух DA 1 200 Fly від SKOV відповідає всім вимогам, оскільки це стандартизоване рішення, що полегшує її монтаж і очищення. Сітка не впливає на роботу вентиляційної системи, а також не впливає на тиск повітряного потоку. Загалом, нова сітка для захисту від мух DA 1200 Fly від SKOV демонструє, як просте рішення може мати значний вплив на уникнення захворювань, що становлять загрозу для птахівництва та впливають на безпеку продуктів харчування.

Безкоштовна консультація фахівця

Завжди раді вам допомогти.
Вкажіть свій телефон і зручний час консультації, і наш менеджер вам подзвонить. ЗАЛИШИТИ ДАНІ