скачати каталог

Офіційний представник

Чекаємо на ваш дзвінок:

(044) 451 46 40
скачати каталог

Про компанію

Наша мета

Впровадити нові технології на українському ринку, тому ми стали офіційними представниками датської компанії Skov. Ми обладнуємо промислові та фермерські господарства: створюємо мікроклімат, налагоджуємо систему утримання і годівлі тварин. Ми пропонуємо комплексне вирішення завдань: допоможемо, якщо є ферма, але ви не знаєте, як її облаштувати. Підберемо і встановимо техніку і навчимо персонал.

З кожним проектом працюємо індивідуально, знаходимо рішення під цілі клієнта.

Працювати з нами легко

Зателефонуйте або залиште заявку на сайті, з вами зв’яжеться менеджер. Куратор проекту приїде, щоб оглянути ферму. Ми запропонуємо технологічне рішення і прорахуємо вартість робіт – це безкоштовно. Після затвердження проекту обладнаємо приміщення тваринницького господарства «під ключ». З пустого простору ви отримаєте злагоджено працюючу систему.

Обладнання надійне і прослужить не менше 10 років.

Працювати з нами вигідно

Створюємо умови для високорентабельного підприємства. Встановлюємо енергозберігаюче обладнання – це зробить обслуговування господарства більш вигідним, а прибуток високим. Наша техніка не виходить з ладу через роки роботи і починає приносити дохід вже на третій рік експлуатації. Ваш прибуток буде зростати, адже правильні умови в приміщенні поліпшать конверсію корму, забезпечать високу збереженість поголів’я, стабільний високий приріст і низьку смертність худоби. На обслуговування техніки буде йти 2-5% доходу, решта – прибуток.

Працювати з нами надійно

МИ ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ

Датської компанії Skov в Україні.

ПРАЦЮЄМО З ВИРОБНИКАМИ

Skov(Данія), Samson-Agro, Eltron (Болгарія), SEССО (Канада), Ten (Італія) і Chore-Time.

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ГАРАНТІЇ

Від виробника 1-2 роки в залежності від типу обладнання. Після закінчення гарантійного терміну укладаємо договір на сервісне обслуговування: постачаємо деталі, ремонтуємо техніку, навчаємо новий персонал.

ПРОПОНУЄМО АКТУАЛЬНІ РІШЕННЯ

Наші інженери вчаться у датських та італійських викладачів, а фірми-партнери виробляють і поставляють нам новинки ринку. Ми в курсі сучасних нормативів і знаємо, які нововведення в сфері з'явилися за останні місяці.

АВТОМАТИЗУЄМО ПРОЦЕСИ

Щоб знизити вплив людського фактору. Коли за роботу обладнання відповідає комп'ютер, менше ризик, що хтось із співробітників забуде, втомиться або переплутає налаштування.

НАВЧАЄМО ПЕРСОНАЛ

Організовуємо тренінги та семінари в своєму офісі, на вашому господарстві або в Академії Skov в Данії.

Компанія «АГРОКЛІМАТ Україна» проводить встановлення обладнання на фермі «під ключ»

Правильні умови в приміщенні забезпечать високу збереженість поголів'я

ТОВ «Племзавод« Степной »» Запорізька обл. С. Заповітне

Доводимосвій професіоналізм цифрами

Компанія «Агроклімат Україна» була заснована в 2008 році.

12+
років в Агробізнесі
180+
виконаних проектів

Наші досягнення

Компанія «АгроКлімат Україна» була заснована в 2008 році.

 • вибір україни
  2018
 • національний сертифікат
  2019
 • зірка якості
  2018
 • вибір споживача
  2019

Ось що кажуть про нас клієнти і партнери:

Володимир Тарандушка
Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "АГРОКО"

За час нашої співпраці, компанія ТОВ «Агроклімат Україна» зарекомендувала себе як надійний і відповідальний партнер. Компанія поставляла обладнання для створення оптимального мікроклімату в корівниках. Все обладнання високої якості був поставлений вчасно і в повному обсязі. А його монтаж і запуск провели швидко і якісно. Працівники компанії Агроклімат Україна не просто професіонали, а справжні майстри своєї справи. Завжди в телефонному або електронному режимі знайдуть відповіді на всі наші запитання і проконсультують по ефективному використанню обладнання для мікроклімату. У бізнесі дуже важливо мати такого постійного, дружнього, надійного партнера як компанія Агроклімат України, так як це одна зі складових успіху.

Від усього нашого колективу бажаємо компанії благополуччя, процвітання і розвитку, а Вашим колегам міцного здоров’я, сил і успіхів в нелегких трудових буднях.

 

Микола Дикун
Товариство з обмеженою відповідальністю "Стейкагро"

Наші ділові відносини з компанією ТОВ “АГРОКЛІМАТ України” тривають вже не перший рік. Протягом цього часу нам неодноразово вдалося переконатися у високій якості обладнання, своєчасних поставках і професіоналізмі компанії в цілому. Ми вдячні за професійні консультації та повний супровід процесу установки і налаштування обладнання. З повною упевненістю можемо стверджувати, що «АГРОКЛІМАТ Україна» – надійний і відповідальний партнер.

Бажаємо нашому партнеру багато хороших проектів і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Назарчук Василь
Сельскохозяйственное общество з ограниченной ответственностью "РОМАНІВ"

Керівництво СТзОВ “Романів” висловлює свою щиру подяку керівництву та колективу ТОВ “Агроклімат Україна” за допомогу в створенні комфортного клімату в корівниках нашого підприємства. Компанія встановила і налаштувала високоякісне обладнання для системи вентиляції та охолодження в двох корівниках. Завдяки своєчасній поставці та монтажу даного обладнання, ми не втратили надої молока влітку, і поліпшили мікроклімат в осінньо-зимовий період.

У процесі постачання і монтажу обладнання, фахівці підтвердили свій високий професійний статус і оперативність у вирішенні різних технічних питань. Всі поставки обладнання, були здійснені вчасно і в повному обсязі. Особливо слід відзначити індивідуальний підхід компанії до пошуку комфортних умов співпраці для обох сторін, високий професіоналізм менеджерів компанії, а також своєчасне сервісне обладнання. Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх відносин і сподіваємося на подальше тісне співробітництво.

Ми рекомендуємо ТОВ “Агроклімат Україна” як надійного і відповідального партнера, постачальника обладнання високої якості і його сервісного обслуговування.

 

Безкоштовна консультація фахівця

Завжди раді вам допомогти.
Вкажіть свій телефон і зручний час консультації, і наш менеджер вам подзвонить. ЗАЛИШИТИ ДАНІ