скачати каталог

Офіційний представник

Чекаємо на ваш дзвінок:

(044) 451 46 40
скачати каталог
25.09.2020

Назарчук Василь

Керівництво СТзОВ “Романів” висловлює свою щиру подяку керівництву та колективу ТОВ “Агроклімат Україна” за допомогу в створенні комфортного клімату в корівниках нашого підприємства. Компанія встановила і налаштувала високоякісне обладнання для системи вентиляції та охолодження в двох корівниках. Завдяки своєчасній поставці та монтажу даного обладнання, ми не втратили надої молока влітку, і поліпшили мікроклімат в осінньо-зимовий період.

У процесі постачання і монтажу обладнання, фахівці підтвердили свій високий професійний статус і оперативність у вирішенні різних технічних питань. Всі поставки обладнання, були здійснені вчасно і в повному обсязі. Особливо слід відзначити індивідуальний підхід компанії до пошуку комфортних умов співпраці для обох сторін, високий професіоналізм менеджерів компанії, а також своєчасне сервісне обладнання. Висловлюємо впевненість у збереженні дружніх відносин і сподіваємося на подальше тісне співробітництво.

Ми рекомендуємо ТОВ “Агроклімат Україна” як надійного і відповідального партнера, постачальника обладнання високої якості і його сервісного обслуговування.

 

Безкоштовна консультація фахівця

Завжди раді вам допомогти.
Вкажіть свій телефон і зручний час консультації, і наш менеджер вам подзвонить. ЗАЛИШИТИ ДАНІ