(044) 451 46 40 (067) 537 36 67

(067) 829 52 62

Официальный представитель

Сигналізація

У приміщеннях з механічною вентиляцією свині можуть серйозно постраждати, якщо після відмови системи повітрообмін у приміщенні не буде швидко відновлено. Через поломку чи збій вентиляції вміст кисню зменшується, вологість повітря зростає, надлишкове тепло, яке виділяють тварини, не виводиться. Наслідки можуть бути різними, включаючи загибель свиней через задуху. Щоб запобігти таким ситуаціям, сучасним тваринницьким комплексам потрібна якісна система сигналізації.

Особливості сучасних систем сигналізації

Сучасні системи аварійної сигналізації можна використовувати для постійного моніторингу температури у виробничих приміщеннях, а також для попередження виникнення неполадок обладнання або інших аварійних ситуацій.
Система аварійної сигналізації включає вдосконалену систему контролю температури з температурною компенсацією, а також здатна приймати аналоговий вхідний сигнал від ємнісних датчиків, щоб активувати сигналізацію у разі виявлення занадто низького рівня корму або зміни витрат води. Система також може контролювати власне живлення і аварійне живлення від акумулятора.

Різні типи сигналів тривоги

Подача сигналу тривоги може здійснюватися різними способами: у вигляді беззвучної, загальної або місцевої сигналізації за допомогою сирени, блимаючого світла і гучномовців. Крім того, сигнал тривоги може подаватися через телефон або текстове повідомлення.
Система сигналізації так само може бути обладнана вбудованим комп'ютером з мовним блоком, який при спрацьовуванні сигналізації висилає мовне повідомлення через мегафон. Крім того, вона надсилає мовне повідомлення, набираючи телефонний номер. Сповіщення тривоги можуть надсилатися за кількома телефонними номерами, одночасно або в заданій черговості. Всіма функціями можна керувати віддалено, по телефону.

Безпека

Для захисту може використовуватися PIN-код. Також існує можливість перегляду збереженого журналу обліку (історію) за останній рік.

Простота в експлуатації і управлінні

Сучасні системи аварійної сигналізації мають інтуїтивний сенсорний екран з легкодоступними меню огляду. Крім того, в пристроях передбачений GSM-модем і можливість установки модему для наземної лінії зв'язку.

Кілька варіантів

Залежно від потреб, система аварійної сигналізації може мати кілька варіантів. Наприклад, з дактилоскопічним сканером або без нього і двох типорозмірів, (з 10 або 20 входами / виходами). Виходи можуть використовуватися для запуску резервної вентиляції в разі виникнення аварійної ситуації. Так, система може запустити аварійну вентиляцію у разі перевищення заданого значення температури в приміщенні.

Аварійне відкриття

У випадках збоїв/поламок системи вентиляції, на фермах крім сигналізації передбачена система аварійного відкриття, яка не дасть тваринам загинути. Якщо повітрообмін здійснюється, наприклад, через стінові клапани та вентиляційні шахти, ці приточно-витяжні пристрої можна використовувати для резервного притоку повітря, коли вентиляція відмовилася працювати.
У сучасних системах вентиляції використовують два типи систем аварійного відкриття: 1) керована температурою; 2) керована функціями ВКЛ./ВИКЛ.

Система аварійного відкриття, керована температурою

У комбінації з контролером мікроклімату створює незалежну систему, яка відкриває вентиляцію при технічних збоях, відмові мережевого живлення або помилках операторів. Функція аварійного відкриття активується тоді, коли температура у приміщенні перевищить заданий рівень. Ступінь відкриття залежить від величини перевищення встановленої температури. Система забезпечена окремим датчиком температури, і, таким чином, не залежить від даних, заміряних контролером мікроклімату.

Система також оснащена зовнішнім датчиком, який скасовує аварійне відкриття, якщо зовні спекотно. Такі системи зазвичай застосовують у приміщеннях опоросу і дорощування, де тварини надзвичайно чутливі до різкого зниження температури.
Система аварійного відкриття, керована функціями ВКЛ./ВИКЛ.
Закладена в контролер мікроклімату. Для відкриття вентиляційної системи потрібна тільки енергія, що надходить від блоку аварійного відкриття. Якщо зникає мережеве живлення, примусово відкриваються приточні і витяжні пристрої, а резервний притік відкривається повністю.
Такі системи зазвичай використовують у цехах запліднювання, очікування, відгодівлі, де тварини не такі чутливі до значного зниження температури в приміщенні.

pdf button2