скачати каталог

Офіційний представник

Чекаємо на ваш дзвінок:

(044) 451 46 40
скачати каталог
05.10.2020

Системи менеджменту виробництва

Виробничий процес у свинарстві вимагає постійного контролю, але через географічну розпорошеність фермерських господарств і неможливості щодня перебувати на фермі, виникає необхідність дистанційного контролю. З цією метою тваринницькі господарства застосовують сучасні методи моніторингу і аналізу виробничих показників, які ведуть облік і синхронізацію даних з комп’ютерів-контролер в тваринницьких приміщеннях, які дозволяють завантажувати і представляти вибрані дані в графічному вигляді.

Системи менеджменту виробництва – контролер зі спеціальним програмним забезпеченням – дозволяють виробнику отримувати швидкий доступ до найсвіжіших даними. Адже програмне забезпечення підприємства об’єднано в реальному часі з комп’ютерами на місцях і здатне надавати для аналізу нові дані. Так забезпечується висока достовірність даних, а керівник господарства завжди знає результати всіх виробничих процесів.

Системи менеджменту виробництва

В системі управління господарством дані про параметри мікроклімату і виробництва представлені наочно. Керівник бачить загальну картину і має можливість відстежувати динаміку виробництва на різних ділянках / для різних стад. Система акумулює ряд даних за показниками вологості, охолодження, температури, споживання корму, води і т.д., а виводяться вони у спливаючому вікні на екрані ПК або в якості звукового сигналу через sms або на e-mail.

Нове покоління контролерів має вбудовану підтримку LAN Ethernet, яка виключає необхідність збору даних між окремими контролерами і ПК. Це означає, що виробник може моментально реагувати на сигнали тривоги, наприклад, зміною налаштувань комп’ютера конкретного виробничого приміщення. У разі аварійної ситуації оператор може швидко втрутитися, підтримуючи благополуччя тварин і запобігаючи шкоду.

Сучасні контролери управління господарством досконалі, мають багато налаштувань і опцій. Системи менеджменту виробництва чітко відображають будь-яке відхилення від запланованої стратегії, полегшують завдання виробника забезпечувати її виконання у всіх тваринницьких приміщеннях. Конфігурацію / налаштування параметрів контролера можна копіювати.

Налаштування контролера в приміщенні з кращими виробничими показниками можна перенести на інші контролери в господарстві.

Крім того, система може імпортувати фотографії, креслення ферми і майданчиків, забезпечуючи високу графічне розпізнавання в програмі. Додавши графічні елементи на всіх рівнях (ферма, тваринницьке приміщення, майданчик), виробник може швидко стежити за умовами і точно визначати відхилення показників від норми. Система виводить інформацію про поточний стан ферми і окремих її площадок, включаючи ключові показники мікроклімату.

Дані для відстеження можна вибирати самостійно. В системі управління тваринницькими приміщеннями можна встановлювати ключові значення температури, вологості, вентиляції, охолодження, обігріву, а також виробничі показники, які відображаються у вигляді діаграми. Функція історії клімату дозволяє зберігати дані за період до п’яти років.

Системи менеджменту виробництва

Слід зауважити, що для оптимізації процесу контролю за виробництвом важлива опція зважування свиней за допомогою відеокамери. Це дозволяє постійно стежити за приростами і розподілом маси тварин в загоні. На відміну від фізичного зважування, «відеовзвешіваніе» не забирає час працівників, а тварини не схильні до стреcу. Крім того, моніторинг даних відбувається безперервно. Така система – оптимальне рішення в традиційних загонах для дорощування і відгодівлі. Так, автоматичне зважування за допомогою камер, контроль споживання корму і води, моніторинг активності тварин і добового ритму в комплексі дають можливість оптимізувати прирости і витрати корму і, відповідно, мінімізувати виробничі витрати.

Ще одна перевага – своєчасно вжиті заходи в разі спалаху захворювання на фермі, що дозволяє уникнути збитків і обмежити поширення інфекції. Доведено, що проблему в стаді можна ідентифікувати за добу до прояву симптомів. Для цього використовують систему моніторингу споживання води, яка реєструє дані погодинно і оповіщає в разі відхилення від норми – sms і сігналізціонное повідомлення на екрані комп’ютера-контролера в тваринницькому приміщенні.

Сучасні системи менеджменту виробництва пропонують встановлювати мобільний додаток для смартфонів, де можна переглянути дані контролерів мікроклімату і сигналізації в тваринницьких приміщеннях. Таким чином, мінімізується ризик збитків в разі відмови системи, одночасно керівник господарства має можливість віддалено стежити за виробничим процесом.

Безкоштовна консультація фахівця

Завжди раді вам допомогти.
Вкажіть свій телефон і зручний час консультації, і наш менеджер вам подзвонить. ЗАЛИШИТИ ДАНІ