(044) 451 46 40 (067) 537 36 67

(067) 829 52 62

Офіційний представник

Компанія "Агроклімат Україна" ввійшла в число номінантів рейтингу «Краще підприємство країни» від Національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка якості» і отримала статус «Краще підприємство країни 2018».

 У традиційних системах виробництва свинини контролювати приріст поросят упродовж фази дорощування та відгодівлі досить складно. Ручне зважування займає багато часу та є трудомістким, а ще спричиняє стрес у свиней та часто дає не надто достовірні результати. Проте нині з’явився інструмент, який дозволяє свинарям автоматизувати зважування тварин та контролювати виробничі показники. Детальніше про це — у статті.

Компанія Агроклімат Україна зареєструвала патент на корисну модель - Систему мікроклімату тваринницького приміщення.

Відтепер наші права та напрацювання в сфері мікроклімату тваринницького приміщення захищаються Законом України "Про охорону прав на винаходи і корисні моделі".

Компанія SKOV сприяє сталому та безпечному виробництву харчових продуктів, шляхом забезпечення оптимальних умов для тварин. 

В даний час компанія випускає нову сітку від мух, яка покликана, зокрема, знизити ризик поширення бактерій Campylobacter. Ці бактерії є одними з найбільш поширених причин гастроентериту в світі. Основним шляхом передачі є м'ясні продукти, а також сире або забруднене молоко. Проте споживання недовареного м'яса птиці